Carebits-pasja i doświadczenie
Carebits to polska firma, założona przez pasjonatów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i zarządzaniu systemami telemedycznymi. Posiadamy najnowocześniejsze aparaty telemedyczne i oprogramowanie.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla prywatnej oraz publicznej służby zdrowia, a także dla klientów indywidualnych.
Zapewniamy optymalne działanie oraz maksymalną niezawodność.
Posiadamy certyfikaty CE oraz ISO 13485, a także międzynarodowe certyfikaty, których celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wyrobów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi oraz oczekiwaniami klientów.
Nasze certyfikowane Platformy Telemedyczne, aplikacje dla pacjentów i lekarzy/specjalistów mogą obsługiwać dowolnie dużą ilość pacjentów.
Naszą misją jest zapewnienie dostępu do innowacyjnych, światowej klasy usług i urządzeń do badania stanu zdrowia pacjenta.
Aktywnie poszukujemy nowych, niestandardowych rozwiązań dla poprawy jakości życia pacjentów. Zrozumienie ich i ich potrzeb to fundament naszej firmy.
Nasze wartości
Wierzymy, że technologia e-health potrafi zmienić świat na lepszy. Chcemy wykorzystać tę innowację, aby uczynić życie lepszym dla ludzi na całym świecie. Nasze rozwiązanie ratuje życie i to jest wartość, o którą walczymy rozwijając naszą technologię i wprowadzając ją na cały świat.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla prywatnej oraz publicznej służby zdrowia, a także dla klientów indywidualnych.
Konsultanci
prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka
Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej
Ginekolog z wieloletnim doświadczeniem, otrzymał tytuł doktora habilitowanego, a następnie profesora nadzwyczajnego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wybitny specjalista położnictwa i ginekologii oraz perinatologii, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny perinatalnej, Przewodniczący Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Kierownik Kliniki Perinatologii, I Katedra Ginekologii i Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Kierownik Oddziału Perinatologii i Bloku Porodowego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Jest autorem 134 prac pełno tekstowych oraz 160 streszczeń zjazdowych, a także autorem lub współautorem 10 rozdziałów w podręcznikach. Główne kierunki jego badań to epidemiologia perinatalna, profilaktyka i wczesna diagnostyka porodu przedwczesnego, hipotrofia płodu, środowiskowe przyczyny powstania wybranych patologii ciąży, czynniki immunologiczne i infekcyjne wpływające na przebieg i wynik ciąży.
Prof. Dr hab. n. med. Hubert Huras
Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników
Kierownik Oddziału Klinicznego Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. Od 2014 roku pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego do spraw położnictwa i ginekologii. W marcu 2015 roku uzyskał jako pierwszy w Małopolsce specjalizację z zakresu Perinatologii. Jest autorem lub współautorem 117 publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych. Otrzymał nagrodę Palmera (jako jedyny w Polsce) za najlepsze doniesienie naukowe podczas 15 Kongresu, European Society for Gynaecological Endoscopy. Francja. Był promotorem w trzech ukończonych przewodach doktorskich oraz recenzentem w sześciu przewodach doktorskich. Aktualnie jest promotorem w dwóch otwartych przewodach doktorskich oraz opiekunem studentów. Główne kierunki jego badań to znaczenie niedomykalności zastawki trójdzielnej w ciąży, metabolizm angiotensyn w łożysku, rola DHEA, kwasów omega 3 i pentoksyfiliny w leczeniu stanu przedrzucawkowego, ocena skuteczności poszczególnych metod preindukcji porodu drogami natury, ocena wolnego DNA płodu w preindukcji stanu przedrzucawkowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Polskiego Towarzystwa Psychologii i Medycyny Prenatalnej i Perinatalnej, Towarzystwa Rozwoju Rodziny, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz European Association of Perinatal Medicine.